مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

انتخاب كت و شلوار دامادي

انتخاب كت و شلوار داماديانتخاب كت و شلوار دامادي هم يكي از جالب‌ترين بخش‌هاي جشن ازدواج است ولي فقط كت و شلوار نيست كه به آن نياز داريد. اگر قرار است شما داماد شويد بايد فهرستي از وسايل و لباس‌هايي را كه در آن روز نياز داريد تهيه كنيد:
▪ كت و شلوار دامادي، يك دستمال گردن (بنا بر سليقه شما)، يك پيراهن براي زير كت، جليقه زير كت، جوراب ساقه كوتاه، كفش دامادي، زير پيراهن يا همان عرق‌گير، بند شلوار، دكمه سرآستين كت (اين بخش را رسم است كه از خانواده همسرتان هديه بگيريد)، كمربند و يك عدد گل و يا روبان براي قرار دادن در جيب كت‌تان (بهتر است اين بخش‌ هماهنگ با دسته گل‌عروس باشد).
▪ براي انتخاب كت و شلوار دامادي به سراغ رنگ‌هاي رسمي مشكي، سرمه‌اي و يا زغالي‌ تيره برويد. اين رنگ‌ها در تضاد با لباس سپيد عروس هستند و جلوه بيشتري به شما در جشن ازدواج‌تان مي‌بخشند.
▪ دكمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيك‌تر نشان مي‌دهند. اگر يكي از رنگ‌هاي تيره را براي كت و شلوار دامادي‌تان انتخاب كرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاكستري روشن برويد.
▪ براي انتخاب كت و شلوار دامادي به دنبال خريد مارك‌هاي گران‌قيمت نباشيد چون در اين صورت مجبوريد مقدار زيادي از هزينه‌هاي ازدواج را بابت خريد فقط يك دست كت‌و شلوار بپردازيد.
▪ شما مي‌توانيد سري به ژورنال‌هاي لباس يا فروشگاه‌هاي معتبر بزنيد و مدل كت‌وشلوار خود را انتخاب كنيد سپس يك خياط مردانه ماهر پيدا كنيد و دوخت مدل كت‌وشلوار مورد نظرتان را به او بسپاريد.
 
روزنامه سلامت


نوشته شده در دوشنبه 1390/2/5ساعت 10:49 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog